Wybielanie zębów pastą – czy działa?

Opublikowano dnia przez

Produkty wybielające zęby przeznaczone do pielęgnacji jamy ustnej w warunkach domowych oferują profesjonalne i nowoczesne metody które wykorzystywane są również przez dentystów w ich gabinetach – dentysta formuje formę dentystyczną dla pacjenta.

Wybielanie zębów z powodu odbarwień i uszkodzonego szkliwa jest coraz częściej stosowane i decyduje się na nie coraz więcej osób. Na niekorzystny wpływ na kolor i jakość zębów mają produkty spożywcze. Do tego grona należy zaliczyć takie produkty jak kawa, herbata, wino czy palenie papierosów które ma również silny ma wpływ na barwę zębów i powoduje ich przebarwienia.

Pasta wybielająca do zębów jest produktem przeznaczonym dla osób które chcą rozpuścić i usunąć zewnętrzne plamy na zębach. Posiada takie same właściwości jak zwykła pasta, a więc: zapobiega i zwalcza próchnice oraz kamień nazębny. Składniki pasty wybielającej są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów.

Profesjonalna pasta wybielająca wykorzystuje bardzo mało środków polerujących, co umożliwia wybielanie zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia. Usuniecie narośli sprawia, że towarzyszy nam uczucie czystości i świeżości w buzi przez dłuższy czas. Wybielanie zębów w ten sposób jest sprawdzoną i bezpieczną metodą posiadającą bardzo mało działań ubocznych.

Pasta wybielająca może być używana także po kuracji wybielającej u dentysty aby podtrzymać jej efekt. Równie ważne w całym czasie jest to, że metoda wybielania zębów za pomocą pasy wybielającej nie zajmuje dużo czasu, ani nie jest to zadanie trudne.

W całym procesie najważniejsze jest jednak to, że ten sposób wybielania daje szybki i widoczny rezultat. Pierwsze efekty kuracji wybielającej widoczne są już po około 2-4 tygodniach przy codziennym szczotkowaniu zębów 2 razy dziennie. Z biegiem czasu zęby stają się coraz bardziej odbarwione, by po zakończeniu kuracji cieszyć się pięknym i białym uśmiechem przez wiele lat. Zaleca się raz w roku przeprowadzenie delikatnego wybielania w celu podtrzymania efektu kuracji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O autorze