Prezent dla rodziców? Płyn z ziół i lecytyny to doskonały pomysł

Opublikowano dnia przez

Troszczymy się o naszych bliskich, chcemy zapewnić im wszystko co najlepsze i najpiękniejsze, starannie dobieramy pomysły na prezenty którymi chcemy ich obdarować, tak aby wydawały im się przemyślane i były wyrazem naszej miłości. Jak lepiej wyrazić uczucia, jeśli nie troską o zdrowie tych osób? Rodzicom i dziadkom na pewno przyda się Vita Buerlecithin. Preparat tej szczególnie rekomendowany jest osobom starszym.

Jak lecytyna pomaga nam w życiu?

Lecznicze i korzystne  działanie lecytyny potwierdzono już wieloma badaniami naukowymi. Można dodać tylko, że uzupełnienie codziennej diety w dodatek zalecanej dziennej dawki lecytyny bardzo korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, który u osób starszych jak wiadomo ma tendencję do zmniejszania swej wydajności. Regularnie przyjmowana, odpowiednia dawka lecytyny usprawnia proces uczenia się i poprawia zapamiętywanie, ponadto polepsza jakość snu, koncentrację w ciągu dnia, a także zmniejsza skutki codziennego stresu.

Pozytywne skutki stosowania lecytyny nie ograniczają się jednak tylko do układu nerwowego – działa ona także bardzo dobrze na układ krwionośny, szczególnie wskazana jest osobom które mają problem z nadmiernym poziomem złego cholesterolu, albo genetycznie obciążone są ryzykiem powstania miażdżycy. Regularnie przyjmowana lecytyna znacznie zmniejsza to ryzyko.

Kombinacja witamin na piękną cerę

Babcie i mamy z pewnością ucieszy też fakt, że preparat Vita Buerlecithin pomoże im zachować na dłużej swoje naturalne piękno. Ponieważ zawarta w nim witamina E jest silnym przeciwutleniaczem, spowalnia ona procesy starzenia skóry i pozwala utrzymać piękną skórę. Natomiast inny składnik, d-pantotenian sodowy, ma silne działanie wzmacniające włosy i paznokcie, które dzięki jego codziennej dawce rosną dłuższe, silniejsze i zdrowsze.

Jak jeszcze trzeba przekonywać dzieci czy wnuków, aby sprawiły swoim rodzicom lub dziadkom prezent w postaci Vita Buerlecithin? Choć może nie jest on tak efektowny jak bukiet kwiatów czy słodki jak czekoladki, to jednak jego działanie przyniesie pozytywny efekt o wiele dalej idący niż krótka radość z wspomnianych prezentów.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O autorze