Paski wybielające uzębienie – pomysł z USA przyjmuje się w Polsce

Opublikowano dnia przez

Do rosnącej popularności środków wybielających zęby przyczynia się nie tylko znacznie łatwiejszy do nich dostęp oraz rozwój metod wybielania zębów, ale również chęć poprawy swojego wyglądu oraz zadbanie o swoje zdrowie.

Od kilkunastu lat ilość producentów oraz firm oferujących tego typu rozwiązania stale rośnie, przyprawiając przyszłych klientów o nie mały ból głowy związany w wyborem najlepszego sposobu wybielania zębów oraz środka wybielającego.

Do najpopularniejszych preparatów wybielających żeby z pewnością zaliczyć można paski wybielające. Są to cienkie paski wyłożone żelem wybielającym które nakładane są na zęby. Terapia trwa około 30 minut dziennie i można  ją zakończyć w każdej chwili kiedy rezultaty będą dla nas zadowalające.

Paski – tanie, szybkie wybielanie zębów

Paski wybielające są doskonałą  alternatywą kiedy pragnie się szybko odświeżyć zęby po niewielkich kosztach. Metoda wcześniej była bardzo popularna w USA, a jej ogromną zaletą jest prostota stosowania. Na żeby wystarczy nalepić pasek z żelem wybielającym i pozostawić na 30 minut. To wszystko, a proces można powtarzać do osiągnięcia upragnionego rezultatu.

Dentyści zalecają używanie pasków wybielających jako podkładu przed rozpoczęciem terapii wybielającej, a część osób używa ich w celu podtrzymania rezultatów wcześniejszego wybielania zębów. Najczęściej wybielanie jest procesem mającym na celu pozbycie się przebarwień powstałych na zębach. Są one spowodowane konsumpcją produktów spożywczych, paleniem papierosów, zażywaniem niektórych leków oraz wiekiem.

W czasie wybielania, środek dociera nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków i pozbywa się przebarwień. Efekt jest sprawą indywidualną i zależy od długości i częstotliwości terapii oraz od tego jak często zęby są wybielane.  Najczęściej rezultat jest widoczny po 1 dniu, a końcowy rezultat w przypadku pasków wybielających widoczny po 7 dniach.

Osiągnięcie zadowalającego rezultatu zależy od tego jak bardzo odbarwione są twoje zęby w momencie rozpoczęcia terapii która nie wymaga poświęcania jej dużej ilości czasu, oraz nie stanowi dla nikogo problemu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O autorze