O blogerkach

agrozdrowie
Kasia K. – jestem 23 letnią studentką dietetyki zamieszkałą w Łodzi. Od zawsze interesują się zdrowym trybem życia, aktywnością fizyczną i tym jak różnego rodzaju jedzenie wpływa na nasz organizm. Na codzień tańczę w zespole breakdance i strzelam z łuku do ruchomych celów. W przyszłości chciała bym zostać ekspertem do spraw żywienia w ośrodku przygotowań olimpijskich.

Martyna W. – 23 letnia studentka psychologii. Kieruje się maksymą „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Interesuje się fotografią, stylizacją włosów oraz ogólnym wizażem, do tego w wolnych chwilach biegam i chodzę na basen. W przyszłości zostanę psychoterapeutką.

Marta W. – jestem 21 letnią studentką biotechnologii. Śpiewam na weselach oraz pracuje jako barmanka. Interesuje się sztuką. W wolnych chwilach zajmuje się malowaniem natury. Bardzo chciała bym zostać naukowcem – odkrywcą i chciała bym odkryć coś co zrewolucjonizuje świat. Myślę ze wyluzowane podejście do życia jest kluczem do szczęścia.

Znamy się od zawsze i dla tego razem postanowiłyśmy założyć bloga AgroZdrowie.pl na którym będziemy publikować treści od tym jak jeść? co jeść? i kiedy jeść? Aby być piękną i zdrową. Dodatkowo znajdziecie tutaj porady medyczne, porady dotyczące odchudzania i wszystko dotyczące różnorakiej stylistyce i urodzie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)